Facebook Instagram

8 + 1 šťavnatých řeznických Instagramů

580
17. dubna 2019 Autor: Klára Kvitová Foto: Jakub Dohnálek

Nakoukli jsme do feedu šéfa Amasa Vlasta Laciny a připravili pro vás pár tipů, kde se kochat nejen fotkami výstavních steaků, ale taky příspěvky ze zákulisí bourárny, kuchyní i pastvin.

Garysmeats
V rodinném řeznictví v australském Melbourne se vystřídalo už pět generací. Sledujte také Instagram Ashleigh McBean, dcery zakladatele řeznictví Garyho McBeana – řeznice nikdy nebyly tak sexy!

Lobelssince1840
Další zástupce rodinného dědictví a lásky k masu, tentokrát z New Yorku. „Tady jsem jedl nejlepší maso v životě,“ vzpomíná Vlasta Lacina.

maso_od_romana
Srdcař a sympaťák, který bude co nevidět otevírat své první řeznictví na Slovensku. Kromě vydařených fotek oceníte i recepty a postupy, jak zacházet nejen s masem.

criminaldefencebutcher
Stejně řízný jako název jsou i posty hlavního řezníka Fleishers Jasona Yanga. Řezníkům s ním nahlédnete přímo pod nůž!

debetti
Stařené steaky a šťavnaté burgery vás čekají na profilu charismatického řezníka Rogeria de Betti z brazilského São Paula.

fleishers
Kromě krásných řezů masa, ze kterých až přechází zrak, najdete na profilu brooklynského řeznictví i tipy a návody, jak pracovat s masem. Zaměřují se na vepřové, hovězí, jehněčí a drůbež.

alacarne_dryaged
Další zástupce Brazílie – řeznictví ze São Paula se na Instagramu chlubí hlavně nasucho vyzrálým hovězím, které připravují i typicky brazilským způsobem grilování.

bertiesbutcher
Na profilu sítě australských řeznictví můžete obdivovat lákavé řezy steaků, uzeniny, ale i jídla, která předkládají hostům ve svém bbq café.

A nesmíme zapomenout na Vlastu! Sledujte ho na profilu vlasta_amaso ukáže vám, co se chystá v Amase, prozradí perličky ze života řezníků, co dobrého ochutnal i s kým se potkal na cestách. 

Hovězí krk

Načíst další článek...